logo
Hotel Stary młyn | Restauracja
15552
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15552,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_menu_slide_from_right,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Restauracja

k

Informacje

Restauracja Hotelu Stary Młyn oferuje wyśmienitą kuchnie, w której goście mają do wyboru różnego rodzaju potrawy tradycyjnej kuchni polskiej oraz wyszukane dania kuchni światowej.

Do dyspozycji gości oddajemy salę restauracyjną na 70 miejsc, sale bankietową na 250 miejsc oraz dwie salki kameralne na 10 i 25 miejsc.

Podejmujemy gości codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-22.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 11.00-23.00.
W okresie wiosenno-letnim czas otwarcia zostanie wydłużony.

Nasza restauracja to doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych typu: wesela, chrzciny, komunie, bankiety, konferencje, szkolenia i imprezy firmowe. Jak również spotkań dla wymagających gości biznesowych, oraz pragnących odpoczynku turystów indywidualnych i grupowych.
Zgodnie z polską tradycją, panuje tu gościnność, a każdy Gość jest dla nas wyjątkowy.

Sala Bankietowa

Stara Piwnica